FlashForge Creator Pro

Creator Pro
Obszar roboczy: 227 x 148 x 150 mm
Liczba głowic: 2
Komora robocza: Zamknięta
Dwie głowice: możliwość druku dwoma materiałami
Obudowa: metalowa
Otwartość materiałowa: tak

Drukarka 3D Sygnis FlashForge Creator PRO to stabilny, a zarazem w pełni otwarty dla użytkownika produkt. Urządzenie posiada podgrzewany stół umożliwiający pracę z bardziej wymagającymi tworzywami. Wbudowany wentylator błyskawicznie chłodzi wydruki tuż przy głowicy, co umożliwia uzyskiwanie doskonałej jakości małych detali i ogranicza konieczność stosowania podpór. Metalowy szkielet oraz obudowa drukarki sprawiają, że jest ona bardziej odporna na czynniki zewnętrzne oraz zapewnia jej stabilność i powtarzalność pracy przez tysiące godzin. Drukarka 3D zaprojektowana i wykonana zgodnie z ideą open-source dając użytkownikowi pełną elastyczność w modyfikowaniu maszyny oraz stosowaniu zewnętrznego oprogramowania. Ustawiony pod kątem 45° panel LCD poprawia widoczność oraz komfort pracy. Intuicyjne sterowanie drukarką przy użyciu 5 przycisków sprawia, że drukarka może być obsługiwana nawet w rękawicach.

 

Drukarka 3D przetestowana na materiałach: PLA, TPU95A, ABS, PETG. W zestawie z drukarką otrzymają Państwo: dwie szpule filamentu PLA, dwie podkładki i narzędzia serwisowe. Na drukarkę udzielamy rocznej gwarancji i świadczymy pomoc techniczną, jako autoryzowany serwis FlashForge w Polsce.

Jako główny dystrybutor FlashForge w Polsce oświadczamy, że producent poinformował nas o całkowitym wycofaniu z produkcji modeli FlashForge Creator Pro, lnventor II, Dreamer, Finder, lnventor II oraz lnventor IIS.

Technologia FDM/FFF
Liczba głowic 2
Temperatura Ekstrudera 240 ℃
Temperatura platformy roboczej 120 ℃
Prędkość drukowania 10 – 100 mm/s
Obszar roboczy 227 x 148 x 150 mm
Rozdzielczość warstwy 0,1 – 0,4 mm
Komora robocza zamknięta
Wymiary 526 x 360 x 403 mm
Waga 14,8 kg
Głośność 50 dB
Wielkość wyświetlacza 3,5″
Wymiary paczki 600 x 465 x 575 mm
Waga Paczki 21,5 kg
Zasilanie 100-240 VAC, 47-603Hz
Kamera brak
Filtr brak
Czujnik Filamentu brak
Łączność Karta SD