FlashForge Dreamer NX

dreamer nx
Pole robocze: 230x150x140 mm
Liczba głowic: 1
Komora robocza: zamknięta
Pamięć wewnętrzna: tak
Termoobieg: w komorze roboczej
Dedykowane oprogramowanie: obsługiwane w języku polskim

Urządzenie posiada podgrzewany stół. Wbudowany wentylator błyskawicznie chłodzi wydruki tuż przy głowicy, co umożliwia uzyskiwanie doskonałej jakości małych detali i ogranicza konieczność stosowania podpór. Inteligentny system kontroli temperatury, dzięki obiegowi powietrza w zamkniętej komorze roboczej, pozwala na uzyskanie jednolitej temperatury, przyczyniając się do stworzenia optymalnych warunków do druku. Dzięki modułowi WiFi możemy zdalnie skomunikować się z urządzeniem, bez konieczności podłączania

drukarki do komputera przewodem oraz bez używania karty SD do przenoszenia plików. Jako jedna z niewielu na rynku posiada wewnętrzną pamięć, umożliwiającą przechowywanie projektów oraz stanowiącą bufor w trakcie wydruku przez WiFi lub USB.

Dzięki dedykowanemu oprogramowaniu FlashPrint mamy pełną kontrolę nad urządzeniem: od druku przez WIFI do ustawienia koloru podświetlenia komory roboczej (dowolny kolor RGB). Drukarka 3D Sygnis Dreamer NX posiada intuicyjny, kolorowy panel dotykowy o przekątnej 3,5 cala.

Drukarka 3D przetestowana na materiałach: PLA, ABS, materiał drewnopodobny, PETG, TPU, Nylon, Lucent, Glace, Matt, HiPS. W zestawie z drukarką otrzymają Państwo: dwie szpule filamentu PLA, dwie podkładki SYGPLATE, narzędzia i materiały eksploatacyjne. Jako główny dystrybutor FlashForge w Polsce oświadczamy, że producent poinformował nas o całkowitym wycofaniu z produkcji modeli FlashForge lnventor II, Dreamer, Dreamer NX, Finder, lnventor II oraz lnventor IIS.

Technologia FDM/FFF
Liczba głowic 1
Temperatura Ekstrudera 240 °C
Temperatura platformy roboczej 120 °C
Prędkość drukowania 10 – 100 mm/s
Obszar roboczy 230 x 150 x 140 mm
Rozdzielczość warstwy 0,1 – 0,4 mm
Komora robocza zamknięta
Wymiary 485 x 344 x 382(402) mm
Waga 10,2 kg
Głośność 50 dB
Wielkość wyświetlacza 3,5″
Wymiary paczki 565 x 535 x 430 mm
Waga Paczki 16 kg
Zasilanie 100-240 VAC, 47-603Hz
Kamera Brak
Filtr 2
Czujnik Filamentu Tak
Łączność Karta SD, Kabel USB, Wi-Fi34