FlashForge Foto 13.3

Foto 13.3
Pole robocze: 292 x 165 x 400 mm
Technologia: LCD
Monochromatyczny ekran: 4K
Duża prędkość: 10-30 mm/h
Długość fali światła: 405 nm
Łączność za pomocą : USB, Ethernet

Drukarka Sygnis Flashforge Foto 13.3 LCD pozwala na osiągnięcie rozmiaru wydruku większego o 4x niż w przypadku innych drukarek LCD.

 

Najwyższa wydajność drukowania
Oś Z jest obsługiwana przez podwójną liniową śrubę kulową, która znacznie poprawia stabilność podczas ruchu i zmniejsza ryzyko przesunięcia warstwy.

 

Szybkość drukowania
Dzięki monochromatycznemu ekranowi 4K, czas naświetlania jest skrócony do 1/3 w porównaniu z innymi drukarkami LCD. Wielkoformatowa drukarka LCD oferuje projektantom przemysłowym i producentom nowe możliwości, a także poprawia wydajność produkcji usługodawców i linii produkcyjnych. Po pierwsze, w porównaniu z podobnymi drukarkami z technologią formowania ekspozycji powierzchniowej, wydajność modeli jest podwojona; po drugie, w porównaniu z innymi drukarkami SLA o podobnej wielkości, czas drukowania jest skrócony do 1/3!

 

Łatwa konserwacja
Ekran projekcyjny został zaprojektowany wraz z modułem szybkiego demontażu. Aby umieścić ekran, wystarczy tylko kilka kroków, aby zainstalować śruby i podłączyć kable, co jest łatwe i wygodne. W porównaniu z demontażem i montażem warstwa po warstwie innych popularnych urządzeń, czas pracy skraca się o 2/3, a użytkownicy napotkają mniej trudności i ryzyka przy wymianie ekranu. Dzięki specjalnie przygotowanemu ekranowi przemysłowemu, który jest odporny na zarysowania i uderzenia, oraz wyposażeniu go w wydajny system chłodzenia opracowany przez Flashforge, prawdopodobieństwo ciężkiego uszkodzenia jest zmniejszone o około 80%, a jego żywotność wzrasta o 20%.

 

Lepsze wrażenia z drukowania
Żywice, z którymi współpracuje drukarka to żywica podstawowa, żywica wzmacniana i żywica zmywalna wodą. Cechują się one mniej intensywnym zapachem i większą łatwością w użyciu. Żywica podstawowa ma szczegółową wydajność, niski skurcz i jest łatwa do barwienia. Żywica wzmacniana ma imponującą teksturę i może być wykorzystywana w partiach. Natomiast żywica zmywalna wodą ma wysoką wytrzymałość i odporność na ciepło. Drukarka 3D Sygnis FlashForge Foto 13.3  może być szeroko wykorzystywana w projektowaniu prototypów, edukacji i wytwórstwie.

Technologia LCD
Wysokość warstwy 0.05-0.15 mm
Rozdzieczość XY 75 um
Prędkość drukowania 10-30 mm/h
Obszar roboczy 292 mm x 165 mm x 400 mm
Długość Fali 405 nm
Ekran 13.3″ 4K monochromatyczny, klasy przemysłowej
Pojemność zbiornika 1,8 L
Wymiary 280 x 240 x 465 mm
Waga 42 kg
Wielkość wyświetlacza 4,5″
Waga Paczki 42 kg
Łączność USB, Ethernet