Suszarka do filamentu FlashForge Dry Box

Dokładność: : ±1°C
Zakres temperatury: : -50~70°C
Dokładność:: ±5%
Zakres wilgotności:: 10~99%
Rozmiar produktu::  220mm*220mm*81mm
Waga netto produktu: : 560g (bez środków osuszających)

Suszarka do filamentu FlashForge Dry Box posiada wbudowany precyzyjny cyfrowy termohigrometr i fizyczny środek osuszający, który utrzymuje wilgotność wewnątrz pudełka poniżej 15%, co skutecznie zapobiega wchłanianiu wilgoci przez materiały do druku 3D podczas ich przechowywania i wykorzystania do druku. Nadaje się do wszystkich filamentów do druku 3D, zwłaszcza takich jak Nylon, PVA, PVB, PEEK, itp., które są trudne do przechowywania przez długi czas ze względu na wysoką absorpcję wilgoci.

 

Suszarka do filamentu FlashForge Dry Box jest wystarczająco kompatybilna, aby przechowywać szpule o wadze netto do 1 kg i jest odpowiednia dla materiałów o średnicy 1.75mm, 2.85mm i 3.0mm.

 

Testy wykazały że materiał przechowywany w suszarce do filamentu FlashForge Dry Box, w warunkach środowiska o wilgotności 40%, po tygodniu wykazał poziom wilgotności na stałym poziomie 10%. Dry Box jest o tyle innowacyjnym rozwiązaniem ,że wilgotny filament może powodować problemy, takie jak pęcherzyki powietrza i szorstka powierzchnia, co wpływa na jakość druku 3D. Sugerujemy wymianę środka osuszającego, gdy higrometr wyświetli 30%.

 

Funkcje:
– Wyświetlanie temperatury
– Funkcjonowanie jako podajnik dla filamentu
– Znaczne zmniejszenie szybkości wchłaniania wilgoci przez włókno
– Zapobieganie zanieczyszczeniu żarnika pyłem
– Przezroczyste okienko do obserwacji

 

W zestawie otrzymają Państwo:
– Dry Box z pokrywką
– rurki podające filament (1x 4mm; 1x 6mm średnicy)
– sześć wkładów osuszających
– termohigrometr
– gumową zatyczkę
– baterię LR44